קרטון למעבר דירה

להיזהר מפני קרטון למעבר דירה מתפרק

לבקש קרטון למעבר דירה חדש או משומש

קיימות חברות רבות בשוק הישראלי לייצור יבוא ושיווק של מגוון מידות וסוגים של קרטון למעבר דירה לצד מוצרי אריזה (שקיות ניילון, אזיקונים וכד') נלווים אשר יבטיחו מעבר דירה ללא "הפתעות בלתי צפויות של קרטונים מתפרקים". מומלץ לתכנן מראש רשימה להזמנת הספקה של קרטון למעבר דירה וחומרי אריזה.

למה כדאי להשתמש בחדש כשמדברים על קרטון למעבר דירה

כל מי שעבר דירה וארז באופן עצמאי (אפילו כילד במשפחה) מכיר את חשיבות השימוש בקרטון שאינו מתפרק "מעצמו".

כל ילד יודע שזהו תהליך אשר מזמן בלבול וכאב ראש לא קטן לכל בני המשפחה (גם אם מדובר בדייר יחיד). בשנים האחרונות בשל מצוקה בתחום הדירות להשכרה ועליות תכופות במחירי ההשכרה נפוצה התופעה של מעברים חוזרים ונשנים מדירה לדירה, של שוכרים שידם אינה משגת לעמוד בדרישות העלאת מחיר השכירות התקופתית.

לחלק גדול מאוכלוסיית "האורזים המתמידים", אשר נזקקים חדשות לבקרים להשתמש בקרטון סיבת המעבר היא שינוי סטטוס כגון חבירה, ומעבר לדיור משותף. אריזת הרכוש לצורך אחסונו לרגל יציאה לטיול שחרור ממושך (עם כרטיס כיוון אחד…). מעבר למקום לימודים שונה (סטודנטים) ולעיתים ויתור על דיור משותף, חזרה להתגורר בבית ההורים.

כל מי שעבר תהליכי "נדודים" אלה , כאמור, מכיר את התחושות הנלוות ואת המהמורות הצפויות, וגם אלה שאינן צפויות, בדרך. תמיד קיים עומס רגשי בתהליכים אלה ולעיתים אף מתגלות תופעות של עומס יתר ופיצוצים בין אישיים שמקורם בתסכולים הכרוכים במהות תהליך השינוי.

קרטון למעבר דירה

אחד הדברים שיכולים להוציא מהדעת בתהליך מעבר דירה הוא כאשר מסיבות אלה או אחרות, קרטון הולך לאיבוד או מתפרק בדרך.

כולנו מכירים את ההרגשה, שעל אף שטרחנו, ובעת האריזה סימננו ורשמנו על כל קטון מה הוא מכיל ולאן צריך להובילו. פתאום מגיע שק עם חפצים ואפילו מספר שקי חפצים המכילים את החפצים שלנו ממספר קרטונים שלא עמדו בעומס… קרטון ישן שאינו מחוזק בסרטי הדבקה או סרט קשירה כראוי לא יחזיק מעמד.

הפתרון – קרטון חדש וחזק – ארוז ומחוזק בסרטי הדבקה

אנו ממליצים על שימוש בקרטון חזק וחדש אשר לאחר שמולא נסגר ונקשר באמצעות סרט הדבקה ייעודי (אפשר בסרט הדבקה שביר, סרט קשירה וכל צורת אריזה מסודרת).

השימוש בקרטון חדש וסרט הדבקה חזק ועמיד, מבטיח כי האריזה לא תתפרק בדרך. כמובן שסימון של האריזה וציון היעד הספציפי (כגון חדר ילדים מערבי) על גבי מדבקה ייעודי, מאפשר לאנשי התפעול לדאוג שכל קרטון יגיע לייעדו המדויק.