ידית אחיזה לשמירה על שלמות המוצר

ידית אחיזה נרכשת, בדרך כלל, משיקולי נוחות בעבודה. אבל רגע, מה עם בעלי מקצוע ששלמות המוצר נמצאת אצלם במקום הראשון?

זגגים, למשל, נדרשים להרים לוחות זכוכית. סבלים משנעים מקררים ומכונות כביסה. מדובר באובייקטים שהרמתם מחייבת זהירות יתר.

ידית אחיזה איכותית היא כלי עבודה חיוני המאפשר נשיאה יציבה ומאוזנת, וניווט משופר תוך כדי תנועה במטרה למזער פגיעות, חבלות ושברים במוצר.

אם כן, מהי ידית הרמה איכותית? איך היא תשמור על המוצרים שאתם צריכים לשנע? ולמה אתם צריכים אותה אם אתם רוצים לייעל את התפוקה בעבודה?

עבודה מתבצעת בעזרת שני מרכיבים עיקריים: 1- מקצועיות, 2- כלי עבודה. תשאלו בעלי מקצוע איזה חלק מהווה כלי עבודה איכותי מכלל העבודה המתבצעת, ותקבלו מספרים בין 50% ל- 90%, תלוי כמובן את מי שואלים.

הדור הישן של ידיות הרמה בואקום

משחר ההיסטוריה שמשו הידיים להרמת משאות, ואין ספק שמדובר ב"ידיות הרמה" משוכללות ביותר. אבל המהפכה התעשייתית הביאה איתה התפתחות מואצת של מוצרי צריכה וכלי עבודה לביצוע מטלות שהידיים לבדן כבר לא מספיקות.

ידית הרמה היא דוגמה אחת מני רבות. במשך שנים השתמשו בעלי מקצוע בידית הרמה מכנית (ונטוזה) הנצמדת בעזרת ואקום לשטח הפנים של המוצר. אלא שידית ההרמה המכנית היא בעלת ביצועים מוגבלים.

כדי שידית ואקום תצמד בחוזקה למשטח, המשטח חייב להיות חלק למשעי, כך שלא יחדור אוויר והאחיזה לא תאבד. זה משאיר מוצרים בעלי פני שטח מחוספסים מחוץ לתחום האחיזה של הידית המכנית.

הדור החדש של ידיות הרמה בואקום – מקסימום ביטחון לשלמות המוצר

כלי עבודה חדשני, שהושק זה מכבר, מהווה מהפכה של ממש ומביא בשורה למיליוני בעלי מקצוע – ידית הרמה אלחוטית בואקום! מדובר בכלי עבודה איכותי המספק נוחות, אך מעבר לכך מהווה ידית אחיזה לשמירה על שלמות המוצר.

ידית הרמה ניידת בואקום מצטרפת לשורה ארוכה של מכשירים וכלי עבודה שכבשו את הצרכן הפרטי והמקצועי.

בדומה לשואב אבק נייד, למקדחות ומברגות, מבוססת ידית ההרמה החדשנית על ידי מנגנון חשמלי המופעל בעזרת סוללה נטענת.

ידית אחיזה

ידית הרמה חשמלית ניידת בוואקום – נצמדת למשטחים מחוספסים

ייחודה הגדול של ידית האחיזה הוא היכולת להיצמד למשטחים גבשושיים. הסוד – כוח יניקה עוצמתי ואטם ייחודי המיוצר מתרכובת בלעדית של גומי מוקצף המתאים את עצמו לפני המתאר של האלמנט המורם.

הודות לכך ניתן להרים ולשנע זכוכית דקורטיבית בעלת עיטורים במרקם מחוספס, אבנים לא מסותתות, משטחי ריצוף גדולים עם נקבוביות וכד'. מדהים!

ידית הרמה חשמלית ניידת בוואקום – הרמת משקלים בלתי נתפסים

ידית הרמה ניידת בוואקום מצוידת במנגנון יניקה עוצמתי המייצר כח ההצמדות מדהים לא פחות, ומאפשר הרמת משקלים גבוהים פי כמה מהוונטוזה.

עיון במפרט הטכני של המוצר מגלה כי כושר ההרמה מגיע עד 170 ק"ג במשטחים חלקים, ועד 100 ק"ג במשטחים מחוספסים. תלוי כמובן בחומר ובמנח האובייקט – מאוזן או אנכי.

נתונים מרשימים נוספים

  • הצצה נוספת במפרט הטכני מגלה עוד פרטים מעניינים:
  • סוללת המכשיר ( 2.2 Ah, הספק 16V) מאפשרת עבודה רצופה של עד שעה וחצי. בהשוואה למקדחות ומברגות מדובר בפרק זמן מרשים ביותר.
  • משקל המכשיר 1.5 ק"ג – משקל ידידותי ביותר למשתמש.
  • מידות: 297x181x115 מ"מ – מאפשרות אחיזה בשתי ידיים.
  • טמפרטורת עבודה: 5°C- עד 60°C – אפשרות עבודה בתנאי מזג אוויר קשים.

​ידית הרמה חשמלית ניידת בוואקום היא "סוף הדרך". אם אתם רוצים לייעל את התפוקה בעבודה אתם צריכים ידית הרמה המאפשרת להרים מגוון גדול של מוצרים תוך שמירה מירבית על שלמותם. במילים אחרות, אתם פשוט חייבים את מכשיר הזה בארגז הכלים שלכם.