קרטונים למעבר דירה

חברת מטיריאלס מתמחה בשיווק קרטונים למעבר דירה. אצלנו תכלו למצוא מגוון עצום של קרטונים מכל הסוגים ומכל הגדלים הנחוצים לכם למעבר דירה בדרך הקלה ביותר.

כל אחד ואחת מכם יודע/ת שלמעבר דירה אנו זקוקים לכמות די גדולה של קרטונים, כל פעם אנו נתקלים באותה השאלה היכן משיגים קרטונים למעבר דירה? ובכן התשובה היא פשוטה מאוד, חברת מטיריאלס הינה חברה המשווקת את כל סוגי הקרטונים ובעלת מלאי עצום של קרטונים למעבר דירה עם כנפיים או בלי.

להלן מספר טיפים לבחירת קרטונים

לפריטים הגדולים מומלץ לקחת קרטון גדול בעל כנפיים לסגירה ודפנות בעובי עבה – קרטון זה יכול לשאת משקל כבד ללא חשש להתפרקות הקרטון בשל הכובד. המוצר מתאים גם לאריזת בגדים,נעלים וסירים.

במידה ואתם משנעים חלק מתכולת הבית ברכב הפרטי מומלץ לקחת קרטונים בינוניים או קטנים – סוג הקרטון הזה מתאים לרכבים מבלי להילחם בהכנסה והוצאת הקרטון מהרכב.

קרטונים למעבר דירה

לאחר בחירת סוגי הקרטונים למעבר דירה עליכם להצטייד במוצרים משלים כמו:

  • סרט דבק PVC – מוצר בעל כושר הדבקה חזק לסגירת קרטונים גדולים וכבדים.
  • סרט דבק שקוף – לסגירת ארגזים רגילים ולעיטוף הסכום שלא יתפזר בארגז.
  • רצוי לקחת סרט הדבקה שביר – מוצר המיועד להזהיר את המובילים שבארגז זה נמצאים פריטים שבירים ושיש להתנהג בעדינות ולא לשים ארגזים כבדים מעל.
  • גליל ניילון פצפץ – מוצר חשוב המהווה הגנה לפריטים שבירים או מוצרי אלקטרוניקה במוכנסים לארגז.
  • סכין יפני – חובה בכל בית, מוצר המאפשר לחתוך במורה חלקה את הסרט דבק והניילון פצפץ ולאחר ההגעה ליעד מאפשר פתיחה קלה ומהירה לקרטונים.
  • קלקר במבות/בוטני – מוצר מומלץ להכנסה לתוך קרטון המכיל מוצרים שבירים להגנה מפני זעזועים בעת ההובלה.

אז מה היה לנו? בחרנו קרטונים למעבר דירה, נתנו מספר טיפים לבחירת סוג הארגז, הסברנו על המוצרים המשלימים הנחוצים במעבר דירה. מה שנשאר זה לאחל לכם אריזה קלה ונעימה ובהצלחה בדרך החדשה.

עוברים דירה וזקוקים לקרטונים? מטיריאלס משווקת קרטונים למעבר דירה ומוצרים אריזה במחירים הכי זולים בארץ, אנו עושים משלוחים עד הבית.