תיבות דואר

דיל עוז מתמחים בייצור תיבות דואר לבנייני מגורים, בנייני משרדים, יצור תיבות דואר פנימי למפעלים, מוסדות ועוד. ייצור תיבות דואר סטנדרטים או מותאמות אישית.

דיל עוז בע"מ מתמחה בייצור והתקנה של תיבות דואר, התאמת תיבת דואר לצרכים שלכם.

תיבות דואר לבנייני מגורים

תיבת דואר לבניין מגורים היא בד"כ תיבת דואר סטנדרטית בגודל 20 ס"מ על 30 ס"מ, כמובן שניתן לייצר תיבות דואר בכל גודל לפי דרישה, אך על פי רוב תיבות הדואר הסטנדרטיות מספיקות, מה גם שייצור תיבות דואר בגדלים מותאמים אישית מייקרים את הייצור, לכן לרוב בבנייני מגורים תמצאו תיבות דואר סטנדרטיות, או צמודות קיר, שקועות או על רגלים.

תיבות דואר לבנייני משרדים

תיבות דואר לבנייני משרדים לרוב יהיו דומים מאוד לתיבות דואר לבנייני מגורים.

תיבות דואר למפעלים ומוסדות

מפעלים (ומוסדות) רבים רוכשים תיבות דואר לשירות דואר פנימי, בחברות קטנות יותר ניתן לראות מגירות שירות שכתובים על כל מגירה שם של עובד ושמים לעובד את הדואר שלו במגירה שלו, במפעלים ומוסדות יותר גדולים, כאשר רוצים שיהיה חשאיות מינימלית לגבי סוג הדואר שהעובד מקבל ולא רוצים שכל אחד יוכל לפתוח ולראות איזה דואר העובד קיבל, מומלץ ומקובל לעשות זאת בעזרת תיבות דואר פנימיות.

במקרה של תיבות דואר למפעלים, יש יותר התייחסות שהגודל יתאים לצורך, גם כאן הדרישה היא לא גדולה, אך קיימת דרישה לתיבות דואר לא סטנדרטיות, תיבות דואר שאפשר להכניס בתוכנה חבילה קטנה, או מעטפת מסמכים.
כנ"ל לגבי קניונים, בנקים, בתי חולים, קיבוצים ועוד.

תיבות דואר לבתים פרטיים –

דיל עוז בע"מ מייצרת גם תיבות דואר לבתים פרטים, לתיבות דואר לבתים פרטיים צרו איתנו קשר.

תיקון תיבות דואר –

בדיל עוז תוכלו לקבל גם שירותי תיקון לתיבות הדואר שברשותכם, המנעולים כבר לא נפתחים או לא ננעלים? חלון הכניסה נשבר או יצא ממקומו? התיבות כבר מיושנות ואתם מעוניינים להתחדש בתיבות דואר חדשות, לא משנה מה הסיבה נשמח אם תפנו אלינו וניתן לכם הצעת מחיר.

תיבות דואר הן חלק בלתי נפרד מחזית הבניין שלכם, אנחנו נייצר לכם תיבת דואר מותאמות לעיצוב הבניין על פי דרישה, תיבות דואר נוחות, איכותיות, שישמרו יפות לאורך שנים רבות.

אל תתפשרו אל תיבות הדואר שלכם, הזמינו תיבות דואר בדיל עוז המתמחה בייצור תיבות דואר, אנחנו לא רק שנייצר עבורכם תיבות דואר איכותיות (אם אחריות כמובן) המומחים שלנו גם יתנו לכם ייעוץ לגבי האפשרויות של התקנה, יבחנו איפה הכי כדאי עבורכם להתקין, ויעניקו לכם ייעוץ מתאים.