משרד אדריכלים – שירותי אדריכלות בגישה הוליסטית

משרד אדריכלים – מתן שירותי אדריכלות בגישה הוליסטית. אנו מספקים את כל שרותי האדריכלות הנדרשים לכם מרגע שעלה הרעיון להיכנס למסלול ההתחדשות ועד למימוש והתגשמותו של חלומכם בתחום עיצוב מבנים ודירות יוקרה.

כאשר הקרקע חשופה או שעליה מבנה ישן וכן כאשר אתם רוכשים נכס מעורר ספקות ושאלות לגבי עתידו העיצובי, המענה הוא שירותי משרד אדריכלים הפועל בגישה כוללנית, הוליסטית. לראייה רחבה וארוכת טווח.

משרד אדריכלים

ראשית עלינו לציין שאנו מתייחסים לבנייה פרטית ואולם כל הנאמר לגבי בנייה פרטית צמודת קרקע, תקף ועומד גם בהתייחס לבנייה רוויה, מבני ציבור, מבני משרדים ומבני תעשייה.

מדוע אנו ממליצים לפנות למשרד אדריכלים המעניק שירותי אדריכלות בגישה הוליסטית?

האם משרד אדריכלים אכן מסוגל להעניק לנו מענה ופתרונות, לאין סוף השאלות והאתגרים, לפניהם אנו ניצבים כשאנו מתכננים את עתידנו בתחום הבנייה והדיור? האם עלינו לבחור באדריכל, או עדיף לנו לפנות למשרד אדריכלים?

האם להסתמך על שירותי אדריכלות במקום מגורינו, או לחלופין כזה לנסות ולהתחבר למשרד אדריכלים הפועל בסביבה בה אנו מתכוונים לבנות או לערוך שיפוץ יסודי, בדרך להקמת בית חלומותינו או להפוך נכס שרכשנו לדירת יוקרה ייחודית?

השאלות כמעט אין סופיות וזאת עוד לפני שפנינו לקבלת ייעוץ והכוונה ראשוניים. עלינו לזכור שלפנינו מסע בעל מימדים רבים וחלקם חבוי הרחק במעלה הדרך.

דרך שאינה סלולה ואינה חוזרת על עצמה לעולם, כך שגם אם התנסינו בדרכים דומות, לפנינו דרך ייחודית, חדשה, וסביר להניח שלא עברנו וחצינו מעולם את כל מימדיה, פיתוליה ומגוון ההפתעות שהיא מכינה לנו.

משרד אדריכלים

משרד אדריכלים – שירותי אדריכלות בגישה ההוליסטית

הגישה ההוליסטית – כוללנית, רואה בקיומם של יחסי גומלין והשפעה ההדדית בין אלמנטים המרכיבים כל דבר.

הגישה ההוליסטית מתייחסת במקור למורכבותו של האדם וטוענת להשפעה ההדדית מכרעת ומשמעותית ויחסי גומלין בלתי ניתנים להפרדה, בין המימדים השונים של האדם, כגון גוף, נפש, תודעה וכו'.

על פי גישה זאת כל שינוי באחד מהמימדים ישפיע ומושפע, ההדדית משאר המימדים.

לדוגמא שינוי בתזונה יגרור שינוי במצב בריאות הגוף והתפקוד הקוגניטיבי ולחלופין שינוי תודעתי (קוגניציה) יכול להביא לשינוי במצב הרוח (נפש) ולגרור פתרון של בעיות תזונה למשל והנגזרות מכך על הפעילות הפיזיולוגית.

משרד אדריכלים הפועל על פי גישה זאת, מעניק חשיבות מכרעת ורבת ערך לכל אחד מהממדים של הדרך אותה עליכם לעבור. הגישה באה לידי ביטוי בשירותי אדריכלות כוללים מאלף ועד תו אותם ניתן לקבל על ידי המשרד וכמובן שגישה זאת תבוא לידי ביטוי בכל שלב ושלב.

משרד אדריכלים הוליסטי – דוגמאות לשלבים בדרך בהם באה הגישה לידי ביטוי

השלב הראשוני של גיבוש הרעיון העיצובי – שלב מורכב ורב ממדי בו יש לקחת אין סוף גורמים ובראש וראשונה את שאיפותיהם ומאווייהם של הלקוחות, אתם.

חלקם של הגורמים מובן מאיליו וחלקם אינם כה ברורים ונגישים למי שאינו מצוי בתחום.
גודל המשפחה הנוכחי, והצפוי העתידי.

מרכיביה של המשפחה ואלו האמורים להשתמש בנכס (הורים, ילדים, הורי ההורים מטפי ההורים וכו') מאפייני המשפחה ונטיותיה משפחה בעלת קשרים חברתיים ענפים או קטנה ללא קרובים שאינה אוהבת "עם רב" והעדפות הבילוי שלה – פנימה או החוצה וכו'.

מיקום הבית העתידי סביבתו הבנויה (הרחבה כפרית, שכונה עירונית צמודת קרקע, וכו').
מיקומו הגאוגרפי של הבית, צפון הארץ דרומה או מרכזה, השפלת הפנימית, ההרים או חולות שפלת החוף מזרח מערב וכו'.

ניתן לראות שכבר בשלב ראשוני זה, עוד לפני שהחל משרד אדריכלים לעצב ולתכנן את ביתנו, לפנינו אין סוף אלמנטים המקיימים ביניהם יחסי גומלין משמעותיים והשפעה הדדית על סופה של הדרך.

המצב חוזר על עצמו בכל שלב ושלב בתהליך המעבר מחלום למציאות ומובן מאיליו שכאשר אנו נעזרים במשרד אדריכלים בעל ניסיון וותק הפועל בגישה ההוליסטית צפוי לנו מסע ארוך בדרכנו הביתה, לעתים מסע מפרך אך מובטח לנו שנהיה נכונים ומוכנים להתמודדות ותצלח דרכינו.

חשוב לציין שגם לאחר שנרקמה התוכנית והבית עוצב, תוכנן, וקיבל את אישורי הבנייה המתאימים מגיע שלב הביצוע אשר גם בו מצויים אין ספור מימדים המשפיעים זה על זה וליווי צמוד של משרד אדריכלים בעל קשרים וניסיון בתחום הן עם גורמי הפיקוח והן עם קבלני ביצוע ייתן לכם שירותי אדריכלות מושלמים בזמן הפיקוח על ביצוע התוכניות משלב הנחת היסודות ועד שלב הפיתוח הסביבתי והגימורים הפנימיים ותוספות העיצוב הייחודיות.